مزیت سوله های صنعتی که قابل تأمل است

سوله های صنعتی در واقع یکی از بهترین سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات هستند. بازده سرمایه گذاری آنها در مقایسه با ساختمانهای بتنی قابل توجهی تر است. در مورد پتانسیل و دوام آنها هیچ سوالی وجود ندارد. سوله های صنعتی حتی مزایای بیشتری نسبت به سرمایه گذاری معمولی یک خانه در املاک دارند.

اما چرا کسی سمت سوله نمیرود ؟

جواب ساده است ، علت عدم دانش در این زمینه و نیاز به تخصص است که هر کسی ندارد.

1. از نظر زیبایی

سوله های صنعتی را می توان مانند باغ شهرها با طراحی زیبا از نظر زیبایی نیز طراحی کرد. می توانید درهای غلتکی ، درهای دسترسی شخصی ، روکش دیوار و پنجره ها را نصب کنید تا سایبان صنعتی چشمگیر به نظر برسد. اگر می خواهید سوله صنعتی شما مانند یک دفتر کار یا هر نوع ساختمان دیگری به نظر برسد ، این مشکلی نیست ، چون که فناوری ساخت  سوله صنعتی می تواند آن را مانند یک ساختمان تجاری معمولی جلوه دهد. سفارشی کردن سوله صنعتی برای زیبایی از نظر زیبایی می تواند یک نکته فروش عالی باشد. اگر اجاره کنندگان بالقوه شما ظاهر آن را دوست دارند ، به احتمال زیاد آن واحد تجاری را اجاره می کنند. اینجاست که سوله های صنعتی شما از بقیه برجسته تر می شوند.

2. مقرون به صرفه

سوله صنعتی دارای حجم خرید و فروش زیاد است. هزینه ساخت سوله می تواند میلیون ها تومان ارزان تر از ساخت همان فضای اداری بتنی باشد. مقرون به صرفه می تواند مستقیماً به بازده بیشتر سرمایه و زمان کمتری برای بازپرداخت سرمایه اولیه شما مربوط شود.

3. سازگاری

یکی از برترین مزایای سوله صنعتی چند منظوره بودن آن است. یک خانه فقط برای اهداف مسکونی قابل استفاده است ، ممکن است بتوانید آن را به کلینیک تبدیل کنید – اما دستیابی به آن نیز دشوار است.

از طرف دیگر ، یک سوله صنعتی می تواند به راحتی به یک فضای اداری ، انبار ، کارگاه ، انبار یا مغازه خرده فروشی و غیره تبدیل شود. زمان و هزینه لازم برای تبدیل نیز بسیار کمتر از یک ساختمان بتنی است. این باعث می شود سوله های صنعتی با تقاضای اقتصاد محلی آن زمان سازگارتر باشند.

4. درآمد بالاتر

از یک سوله صنعتی می توانید درآمد بیشتری نسبت به یک ساختمان با اندازه مشابه بدست آورید. یک ملک تجاری اجاره ای بر اساس متر مربع را می گیرد که بین 3 تا 5 میلیون است. در صورتی که یک سوله با همان سرمایه گذاری و قیمت حدود 10 تا 15 میلیون اجاره میرود. بنابراین ، سوله های تجاری می توانند درآمد بیشتری داشته باشند. هرچه بیشتر از یک فضا درآمد کسب کنید ، سریعتر سرمایه اولیه خود را بازیابی می کنید.

5. اجاره های طولانی تر

یکی از بزرگترین مزایای سوله های صنعتی این است که می توان آنها را برای مدت طولانی اجاره کرد. اجاره معمولی یک ساختمان بین شش تا دوازده ماه است اما سوله های صنعتی می توانند به مدت 3 تا 10 سال اجاره داده شوند. علاوه بر این ، مستاجرانی که فضا را با مارک خود سفارشی کرده اند ، تمایل دارند مدت طولانی تری بمانند.

6. تعمیر و نگهداری ارزان

سوله های صنعتی از فولاد ساخته شده اند و معمولاً هزینه نگهداری آنها بسیار کم است. زمان و بودجه مورد نیاز برای نگهداری آن بسیار کمتر است. سطح فلز گالوانیزه است تا از آن در برابر عناصر آب و هوایی و زنگ زدگی محافظت کند. این پوشش محافظ باعث تاخیر در شروع خوردگی شده و اثرات آن را بر روی فلز کاهش می دهد. سوله های صنعتی ممکن است هر پنج سال یک بار نیاز به رنگ آمیزی مجدد داشته باشند و به غیر از این هزینه ی دیگری ندارند.

7. دوام بی نظیر

سوله های صنعتی فوق العاده محکم و نسبتاً سبک ترند. در واقع ، این یکی از مزیت های رقابتی آنها است. فلز به راحتی آسیب نمی بیند و از فضای مقاوم شما در برابر انعطاف پذیری و ماندگاری بالایی برخوردار است. حتی سوله های پلاستیکی به دلیل دوام فلز ، در ساختار پشتیبانی خود دارای آرماتورهای فلزی هستند. صاحبان سوله های صنعتی معمولاً می توانند بیش از یک دهه از سازه های بیرونی خود لذت ببرند.

از این رو ، سوله های صنعتی یک راه حل مناسب برای ساختاری مقرون به صرفه ، سریع و به راحتی قابل انعطاف هستند. از آنها برای ذخیره سازی صنعتی ، انبارداری ، دفاتر ، ساختارهای آموزشی و برای هر منظور تجاری استفاده کنید.

اگر میخواهید بدانید از سوله برای چه کارهایی میتوان استفاده کرد حتما این مقاله را بخوانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *